Wolves vs Svenssonid 4.0

16.03.2017 // Kervin Kull

17. märtsil võtab üle 60-pealine seltskond järjekordselt ette teekonna Rootsi, kus muuhulgas peab FC Jõgeva Wolves 18. märtsil kohaliku aja järgi kell 13:00 oma läbiaegade juba neljanda sõpruskohtumise svenssonite klubiga. Seekord vastaseks Kallhälls FF nimeline klubi. 

Kohtumine leiab aset ilusas Kallhäll linnakeses asuvas Bolindervallen spordikompleksi kunstmuruväljakul. Tavapärasest täiesti teistsuguse koosseisuga Huntide eest sõidavad mängule mehed nii esindusest, duublist, Tallinna duublist kui ka sekka näitavad oma oskusi mitmed külalismängijad. Kohtumise eesmärk on anda mängijatele väärt välismängu kogemus ning saada rahvusvahelist pallimängu elamust enne peagi algavat liigahooaega. Kokku reisib Wolvesi kruiisiga Rootsisse koguni 65 inimest.

Rootsis ootavad meid ees suurepärane päikseline ilm ning külalislahke kodumeeskond: “Meie andmetel on laupäeval Rootsis perfektne kevadine jalgpalliilm. See tähendab, et ühtegi takistust mängu mittepidamiseks pole ning jääb üle aint vastasseisu nautida. Olete väga oodatud ning me ootame teiega kohtumist väga!”- Martin Dessel, Kallhälls FF.

Wolves eestvedaja Kervin Kull: “Usun, et tuleb taaskord üsna meeleolukas võistlusreis. Kuigi seltskond on tavapärasest märksa erinev ning võistkond eksperimentaalsem, ei tasu siiski ära unustada, et tegu on pelgalt vaheldust pakkuva treeningmänguga. Ootame Kallhällsiga kohtumist väga ja täname vastaseid külalislahkuse eest!”

Mängule sõitev võistkond:

Margo Tarmu
Kevir Tamm
Gert Nõgu
Meelis Valdmann
Sten Veskis
Kervin Kull
Remi Oper
Martin Järv
Marko Siiber
Kalle Viidik
Erki Põldmaa
Karel Roosipuu
Anar Saarela
Ivor Pir
Kuno Veskioja
Madis Rebane
Mairo Ots
Tauri Imsi

Rootslaste koosseisu saab huvi korral näha SIIT.

Reisist ja mängust on kindlasti ilmumas ka video- ja pildimaterjali.