Roosule löödi 7, uuelt kaptenilt kübar

22.08.2016 // Kervin Kull

Pühapäeval kaugele Osula külla kõigest 11 mängijaga Roosu vastu sõitnud Wolves tuli tagasi kohustusliku suure võiduga, 7:1. Esmakordselt kaptenirolli täitnud Marko Horn panustas võitu kübaratrikiga. Stenver Kleimann ja Eduard Kovbasnjuk lisasid mõlemad 2.

Erinevatel põhjustel ainult 11 mängijaga Roosu vastu seisnud Wolves oli vaatamata raskele seisule lootusrikas ning läks kohtumisele kindla sihiga vastased nokauti lüüa. Juba 13. minutil asus Wolves juhtima, kui eelmise mängu järel Stenver Kleimannilt kaptenirolli pärinud Marko Horn lõi vastase võrku oma päeva esimese värava. Kõigest kaks minutit hiljem klaaris Roosu kaitsja Petri Varrik luissuarezlikult käega joone pealt palli ning teenis mõistagi ka punase kaardi. Huntidel oli võimalus kasutada ka 11 meetri karistuslöök, millel kahjuks Stenver Kleimann esmakordselt sellel hooajal eksis. Poolajale mindigi 1:0 seisul.

Teist poolaja alustas Wolves tuliselt. 48. minutil lõi Eduard Kovbasnjuk seisuks 2:0. Pärast seda oli mõned minutid rahulik ning siis tuli Wolvesil minuti ajaga kaks väravat järjest. 56. minutil sai taaskord tabamuse kirja Marko Horn ning 57. minutil Stenver Kleimann. Stenver oli ka see, kes viis Wolvesi 69. minutil juba 5:0 ette, lüües sellega juba oma liigahooaja 13. värava, liikudes sellega hetkel ka väravalööjate edetabeli esimesele positsioonile. Kolm minutit hiljem sai oma Wolvesi karjääri esimese kübaratrikiga maha Marko Horn, kes lõi seisuks juba 6:0. Üsna mängu lõpus nähti mängus veel kahte väravat. Esmalt lõi Eduard Kovbasnjuk 83. minutil seisuks 7:0 ja 88. minutil said vastased kirja ka auvärava, kui täpne oli Marken Nupp 88. minutil. 7:1 seisuga kohtumine ka lõppes.

Kuigi enne mängu oli päris korralik peavalu meeskonna komplekteerimisega, siis kokkuvõttes peab 7:1 võiduga vägagi rahul olema. Läbi ajaloo suurim võõrsilvõit kindlustas meie teist positsiooni IV liiga lõunatsoonis. Laupäevall kell 14 kohtume taaskord liiga raames Roosuga, seekord koduväljakul, kus viimane kord nad teatavasti 8:0 alistasime. Hea võimalus meil võidu korral oma teist positsiooni veelgi reaalsemana hoida. Üldiselt aga tubli töö kõigi 11 kohal käinud poisi poolt!

Mängu parim- Marko Horn
Kaptenipaela enda kätte saamine mõjus Markole justkui võluväel- kutt oli oma kolme väravaga ning kindla esitusega üleplatsimees. Mis saab olla veel parem kui lõpetada oma esimene mäng kaptenina meeskonna suure võiduga ning kübaratrikiga?

SK Roosu – FC Jõgeva Wolves 1:7 (0:1)
Nupp- Horn 3, Kleimann 2, Kovbasnjuk 2

FC Jõgeva Wolves koosseis: Kristo Päkko, Edgar Lazarev, Kaspar Kull, Kevin Keek, Marko Meripuu, Rene Poll, Bert Pettai, Marko Horn (C), Stenver Kleimann, Anar Saarela, Eduard Kovbasnjuk