Hundid pidasid kolm lahingut

26.09.2016 // Kervin Kull

Möödunud nädalavahetusel olid Hundid võistlustules koguni kolmel korral. Laupäeval kohtus Wolves esindus Sepa staadionil liigas esikoha kindlustanud Tammeka U-19 meeskonnaga ning võttis vastu 1:6 kaotuse. FC Jõgeva Wolves II ja FC Tallinna Wolves pidasid Rahvaliigas ära oma 1/16 finaali mängud. Wolves II alistas ülipingelises mängus alles lisaajal, 116. minutil, Rumori Calcio II ning liikus edasi veerandfinaali. Paremini ei käinud aga Tallinna poiste jalg, kes pidid võitluslikus mängus tunnistama Rauapainutajate 4:6 paremust.

FC Jõgeva Wolves esindusmeeskond sõitis Tartusse teadmisega, et vastane on tugev ja üliraske pähkel pureda, kuid kaotus midagi tabelis ei muuda ning ära ei riku. Kohtumine algaski tugeva Tammeka survega. Esimesel poolajal suutsid Tammeka mängumehed koguni kolm palli meie väravavõrku saata. Suutsime küll ühe tagasi lüüa, kui Anar Saarela fenomenaalse söödu realiseeris külmavereliselt väravaks heas hoos olev Eduard Kovbasnjuk. Omasime küll veel mitmeid väga häid võimalusi mänguseis avapoolaja lõpuks vahe minimaalseks teha, kuid õnnetul moel pall teed väravasse siiski ei leidnud.

Teisel poolajal jätkus lahtine mäng, kus resultatiivseimaks pooleks oli Tammeka. Kui esimesel poolajal suudeti Wolves võrku taguda kolm palli, siis teisel tehti täpselt sama. Wolves küll üritas ja otsis oma väravat, kuid lööke väravateks vormsitada ei õnnestunud ning 1:6 kaotus oli tõsiasi. Kaotus väga hullu meeskonnale midagi ei tähendanud, kuna ollakse endiselt kindlalt kinni esikolmiku kohas, ning kaks vooru enne lõppu hoitakse kõike trumpe jätkuvalt enda käes. Juba sellel nädala peame ära oma hooaja viimase liiga kodumängu, kui seni meie kindluseks oleval Jõgeva linnastaadionil võõrustame Tartu Helios meeskonda. Võidu korral oleme tagame oma koha lõplikult esikolmikus.

Tartu JK Tammeka U-19 – FC Jõgeva Wolves 6:1 (3:1)
Wolves: Kovbasnjuk

Wolves koosseis: Andro Jakobi, Kevin Keek, Kristo Päkko, Tauri Laurits, Kenneth Tomingas, Kaspar Kull, Andrei Zevakin, Marko Horn (C), Marko Meripuu, Anar Saarela, Lauri Indus, Rene Poll, Kervin Kull, Eduard Kovbasnjuk, Stenver Kleimann.

Pühapäeval pidasid oma 1/8 finaali ära mõlemad meie duubelmeeskonnad. Otsa tegi lahti Wolves II, kes kohtus Jõgeva linnastaadionil Rumori Calcio II meeskonnaga. Mäng oli väga pingeline. Wolves viis avapoolajal juhtima Siim Tolmusk. 1:0 seisul avapoolaeg ka lõppeski. Teise poolaja alguses viigistasid külalised mänguseisu, kusjuures vahetult enne oli neil kasutada ka penalti, mille Andro Jakobi ilusasti tõrjus. Kuna normaalajal enam väravaid ei nähtud, liiguti edasi lisaajale. Mõlemad võistkonnad olid väga väsinud ja leppisid juba, et peavad hakkama lööma penalteid, kui 116. minutil juhtus hoopis see, et minut tagasi platsile tulnud Mario Mihkelson lõi oma Wolvesi ajaloo esimese värava, tuues Huntidele väga väärtusliku ja draamatilise võidu. Võiduga liiguti edasi 1/4 finaali, kus ootab ees Tallinna meeskond FC Rauapainutajad. Mäng toimub sellel nädalavahetusel Tallinnas.

FC Jõgeva Wolves II – Rumori Calcio II 1:1 (lisaajal 2:1)
Wolves: Tolmusk, Mihkelson

Wolves koosseis: Andro Jakobi, Siim Tolmusk, Kaivo Sang (C), Rene-Hendrik Sirkas, Marti Kivi, Ivor Piir, Kevin Tamm, Marion Villak, Lauri Indus, Kevin Läänemägi, Erki Ant, Mario Mihkelson.

Tallinna Wolves kaotas üsna väravaterohkesm mängus pärast võidetud avapoolaega 4:6 FC Rauapainutajatele ning langes konkurentsist. Tallina Wolves poolt olid täpsed Francesco Salvatore Grasso kahel ning Even Laanemaa ja Pärtel Tani ühel korral. Tallinna meeskonna jaoks on hooaeg sellega ka lõppenud.

FC Rauapainutajad – FC Tallinna Wolves 6:4 (1:2)
Wolves: Grasso 2x, Laanemaa, Tani